מטבחים


שידה ישנה שהופכת למטבח

שידה ישנה שהופכת למטבח

אנשים רבים מוצאים את עצמם מתמודדים עם הדילמה הבאה: מצד אחד הם רוצים לשנות או להחליף את המטבח הקיים ומצד שני אין להם את היכולת או הרצון להוציא את סכומי הכסף הגבוהים אשר טמונים בהליך של רכישת מטבח חדש. אותם אנשים ודאי ישמחו לגלות שבאמצעות חשיבה מחוץ לקופסא, יצירתיות, כישרון, ידע ושימוש בכלים מתאימים, ניתן ליהנות ממטבח חדש וייחודי בעלות נמוכה במיוחד. כך יוצא, שבכדי ליהנות ממטבח חדש, כל מה שצריך לעשות זה פשוט לבחור שידה יפה, בסגנון העיצובי המבוקש, להתקין שיש, כיור חדש וכמובן, לדאוג לכל שאר האלמנטים אשר יהפכו את המטבח החדש לפונקציונאלי, איכותי, נוח ומותאם לצרכי המשתמשים.

קרא עוד
החלפת דלתות במטבח

החלפת דלתות במטבח

החלפת דלתות במטבח דלתות המטבח אינן חסינות כנגד הזמן וברבות השנים, עלולים להיווצר על גביהן קילופים ושאר פגמים לא מחמיאים. תשמחו לגלות שגם אין לכם את התקציב לרכישת מטבח חדש, באפשרותכם לפעול על מנת לשדרג ולחדש את מראהו – בחלק מהמקרים, עד ללא היכר. כל מה שאתם צריכים לעשות זה פשוט לבצע החלפת דלתות במטבח, כאשר בזכות טכנולוגיות חדישות, ניתן כיום ליהנות מדלתות מטבח שהן גם איכותיות, גם מרשימות וגם כאלה אשר מגיעות במגוון רחב של עיצובים וגוונים – כך שניתן להתאימן באופן מלא לדרישות ולצרכי המזמינים.

קרא עוד
צביעת מטבח

צביעת מטבח

צביעת מטבח כל מי שמאס במראה של המטבח הנוכחי שלו, כל מי שרכש דירה עם מטבח אשר לא עונה על טעמו, כל מי שמרגיש שהוא מעוניין לערוך שינוי בכל מה שקשור למראה המטבח, עתיד לגלות שיש דרך להשיג את המטרה, מבלי לבזבז את הזמן ולהוציא את סכומי הכסף הגדולים אשר כרוכים בהחלפת המטבח.

קרא עוד
שחזור מטבח ישן

שחזור מטבח ישן

שחזור מטבח ישן לפני מספר שנים סגנון הוינטג' נכנס לאופנה ומאז לא רק שהוא לא יוצא ממנה, אלא נראה שעוד ועוד אנשים מגלים את הקסם אשר טמון בסגנון זה. כך יוצא, שסגנון הוינטג' מככב במגוון רחב של תחומים: בגדים, נעליים, אביזרים, עיצוב פנים וכמובן, גם בתחום המטבחים. לכן, גם אם לא החלפתם מטבח משנות השבעים או שעברתם לאחרונה לדירה עם מטבח שכבר מלאו לו 50 שנה או אפילו יותר, תשמחו לגלות שהמטבח הזה יכול לטמון בחובו ערך רב.

קרא עוד
שייש מעץ אלון למטבח

שייש מעץ אלון למטבח

שיש מעץ אלון למטבח משטח העבודה הוא אחד מהאלמנטים המרכזיים והחשובים בכל מטבח – המשטח משמש לביצוע כל עבודות המטבח: חיתוך, ערבוב וכל שאר הפעולות הנדרשות להכנת מאכלים שונים.

קרא עוד
תיקונים ושיפורים במטבח

תיקונים ושיפורים במטבח

תיקונים ושיפורים במטבח גם מי שהשקיע בבחירת המטבח והקפיד לתכנן אותו גם פונקציונאלית וגם עיצובית, יכול למצוא את עצמו כמה שנים מאוחר יותר, עם צורך או רצון לביצוע שינויים, תיקונים ושיפורים במטבח – כשהמטרה אשר עומדת מאחורי צורך זה, יכולה להיות התיישנות של אלמנטים ישנים במטבח, רצון לשדרג ולשפר את המטבח הקיים ואולי גם צורך לבצע שינויים פונקציונאליים במטבח. החדשות הטובות הן שכיום בזכות מקצועיות, יצירתיות וטכניקות חדשניות, קיימת אפשרות לבצע את התיקונים, השיפורים והשדרוגים הרצויים בצורה איכותית, יצירתית ומרשימה. כל שצריך בשביל השגת המטרה, זה לאתר את בעל המקצוע האוחז בכישורים, ביכולות ובכלים לביצוע התיקונים הנדרשים.

קרא עוד