מי אני


שימור פנים שיטה ייחודית לשיחזור ועיצוב בתים אשר פותחה באופן בלעדי על ידי עודד יהודה טלוסטי לשיטתו של עודד כשהבית מתיישן הוא לא מתקלקל להיפך בית ישן הוא בית מיוחד שיש לו מאפיינים ייחודיים משלו לכן לפני שמחליפים והורסים בוינטאצ מבצעים שימור פנים

מיחזור, רסטורציה, שחזור..
אם גם אתכם המילים האלה מרגשות, הגעתם למקום הנכון.
שמי עודד יהודה טלוסטי, אני נמצא בתחום העיצוב שלושים שנים.

נסיון:
מחלקת פיתוח טכנית מפעל B תע"ש. (כרסום, חריטה, השחזה, ריתוך)
בניית גדר אלקטרונית בבקעת הירדן, ניהול מאה עובדים, גשר אלמבי מערות קומראן.
מפעל וילונות - ורטיקל בע״מ, עם פריסה ארצית של חנויות, נסיון רב עם לקוחות עסקיים, אדריכלים, מוסדיים ופרטיים.
עובד וותיק בחברת מדרג בעלי מקצוע  בתחום נגרות ומסגרות שמונה שנים.

לקוחות : 
בנק דיסקונט, בנק הפועלים, תעשיה צבאית, טבע, מנורה, מגדל,משרד הבטחון, רשות שדות התעופה, נצבא, ידיעות אחרונות, עמידר, IBM ישראל, אמדוקס, הרצוג פוקס נאמן, בנק מזרחי. דודו טופז, דוד קריבושה, שושנה אסלן, שי בזק, אריה מלינאק, נאווה סמל, איזנברג, נורית חדיף, אברי גלעד, גילה אלמגור, נוני מוזס.
ועוד רבים אחרים.


וינטאצ' - win touch - מגע מנצח.
אנחנו בוינטאצ’ מאמינים שלפני שקונים חדש, כדאי תמיד לנסות ולהשתמש עם כל מה שכבר יש. חותכים, משייפים וצובעים, ועושים פריט לבית חדש לגמרי... אנחנו מומחים לשימוש בחומרים הישנים ובאמצעותם מיישנים, משמרים, מחדשים או משחזרים והופכים את הבית למקום אחר לגמרי - וכל זאת עם כל מה שכבר יש.
פנה לעודד: 050-7322970

חיסכון ענק בהוצאות, וחוויה אחרת לגמרי של חידוש, מחזור, שחזור.
את החלונות צובעים עשרות פעמים במשך השנים ומתחת לצבע מסתתר עץ יפה שמחכה לצאת אל העולם. החלונות והדלתות האלה בנגרות של פעם יותר טובים ואיכותיים מהדלתות שמייצרים היום. טיפול בדלתות והחלונות האלה מעניקים לדירה עומק וייחודיות, קסם היסטורי שאף דלת או חלון מאלומיניום לא יצליחו.
פנה לעודד: 050-7322970

בוינטאצ' לא הורסים קירות, לא עושים מטבח חדש ומאוד משתדלים למחזר. זאת מכיוון שברגע שהורסים מטבח יש צורך בהחלפת כל הרצפות, אינסטלציה חדשה ועוד. כל אלו גוררים הוצאות כבדות ומיותרות. לכן, בוינאטצ' אנו עובדים אחרת. המטרה המרכזית שלנו תהיה תמיד רק לשפץ את המטבח, כי אנו יודעים שהבסיס כמעט תמיד טוב.

שימור פנים - שיטה ייחודית לשיחזור ועיצוב בתים אשר פותחה באופן בלעדי על ידי עודד יהודה טלוסטי. לשיטתו של עודד, כשהבית מתיישן, הוא לא מתקלקל. להיפך, בית ישן הוא בית מיוחד שיש לו מאפיינים ייחודיים משלו. לכן, לפני שמחליפים והורסים, בוינטאצ' מבצעים שימור פנים.
פנה לעודד: 050-7322970

וינטאצ' - שימור פנים החלה כתחביב, אהבה למיחזור ושיחזור, העיקר לא לקנות חדש, לא להיות מעורב בעקירה של עוד יער.
מי אני מי אני